Služby fotografie a videa


Zabýváme se foto a video produkcí ze vzduchu i ze země profesionální technikou.

Pro práci ve vzduchu používáme špičkový dron DJI Inspire 1 Pro, který umožňuje nést perfektně stabilizovanou kameru, tu lze ovládat zvlášť kameramanem. Proto pracujeme ve dvoučlenném týmu PILOT-KAMERA a tím jsme schopni vyprodukovat špičkové záběry.

Na zemi používáme tutéž kameru kterou nese dron v ručním stabilizovaném držáku DJI OSMO Pro. K tomu můžeme připojit libovolný mikrofon pro kvalitní nahrávaný zvuk.

Veškeré námi pořízené záběry zpracováváme v profesionálních studiových programech.

Letecké foto


Nabízíme profesionální fotografie dronem se špičkovou kamerou. Tato kombinace nám umožňuje dělat fotografie z míst, kam se člověk nedostane a fotit, co fotograf na zemi nevidí. Umíme sekvenční focení, panoramata, sférické fotografie. Fotografie pořizujeme v rozlišení 16Mpx ve formátu DNG RAW. Styl focení záleží na potřebách zákazníka.

Letecké video


Profesionální technika nám umožňuje produkovat videa ve vysoké kvalitě. Díky tomu jsme schopni natáčet perfektně stabilizovaná 4K videa, bez nutnosti postprodukčních úprav, rychlostí až 78Km/h do vzdálenosti až 3Km (1,5km od bodu vzletu) a do výšky 300m nad terénem. Tyto záběry mohou být vysílány živě v HD rozlišení do sociálních sítí, YouTube, nebo skrze HDMI na velkoplošnou obrazovku.

Střih a úpravu videa děláme v profesionálním programu Adobe Premiere Pro. Ten nám umožňuje produkovat videa filmové kvality. Kompletní video je tvořeno na přání zákazníka.

Pozemní video


Stabilizovanou 4K kamerou dokážeme zachytit důležité okamžiky na zemi, v interiéru a nebo v místech, kam se dron nevejde. 

Pozemní video lze použít například při svatbách, video prohlídkách, společenských akcí a pod.

Střih videa a úprava fotografií


Veškeré produkované videa a fotografie upravujeme na přání zákazníka. Používáme profesionální software i hardware.

Jsme schopni stříhat videa která sami neprodukujeme. Pro více informací nás kontaktujte.